KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13183127
nr 1318 3127
Oidentifierad konstnär. Signerad, Fiskebåtar i hamn. Olja på pannå, 45x61 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 april 2020
kl 20:45:55
300 kr
350 kr
400 kr